Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/10/2020

WordPress Developer

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Η εταιρεία Tessera Multimedia Α.Ε., αναζητά στέλεχος για τη θέση του Web developer με άριστη γνώση του WordPress.

Κύριες Αρμοδιότητες
Ο/Η κατάλληλος/η υποψήφιος/α θα ενσωματωθεί στο τμήμα ανάπτυξης εφαρμογών της εταιρείας και θα συμμετέχει σε ομάδα με αντικείμενο τη σχεδίαση, ανάπτυξη, υλοποίηση web εφαρμογών.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Αριστη γνώση και εμπειρία στο WordPress CMS
  • Αριστη γνώση JavaScript, HTML5, CSS3 και jQuery
  • Πολύ καλή γνώση Elementor
  • Καλή γνώση PHP - MySQL
  • Διαχείριση Plesk ή CPanel
  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία με αντίστοιχο αντικείμενο εργασιών
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για άνδρες)
Παρακαλούνται μόνο όσοι/ες ενδιαφερόμενοι/ες διαθέτουν τα παραπάνω προσόντα, να αποστείλουν Βιογραφικό Σημείωμα.

Παροχές

  • Mισθός αναλόγως προσόντων
  • Ελκυστικό περιβάλλον εργασίας
  • Εργασία 8 ωρών, 9:00 - 17:00, 5 ημέρες την εβδομάδα,
  • Καλό - συνεργατικό κλίμα