Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/10/2020

Μηχανικός Αυτοματισμού Έργων

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΑΓΙΟ ΟΡΟΣ | ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

H εταιρεία μας, ταχέως αναπτυσσόμενη στον τομέα εμφιάλωσης premium νερού με αυτόματες γραμμές παραγωγής και με την ευκαιρία ανάπτυξης των δραστηριοτήτων της, αναζητά Μηχανικό Αυτοματισμού να καλύψει την παρακάτω θέση:Ηλεκτονικός Μηχανικός Αυτοματισμού Έργων.

Τμήμα απασχόλησης: Operations
Σχέση απασχόλησης: Πλήρης απασχόληση – Αορίστου χρόνου .
Περιοχή απασχόλησης: Χαλκιδική - Άγιο Όρος (Ελλάδα).

Αρμοδιότητες θέσης:

  • Έλεγχος και διαχείριση συστημάτων αυτόματου ελέγχου εγκαταστάσεων παραγωγής premium νερού.
  • Αναβάθμιση, συντήρηση και τεχνική υποστήριξη υφιστάμενων συστημάτων αυτόματου ελέγχου γραμμής παραγωγής.
  • Αλληλεπίδραση και συνεργασία με την ομάδα χειριστών γραμμής παραγωγής.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Μηχανολόγου Μηχανικού ή Μηχανικού Αυτοματισμού  (ΑΕΙ/ΤΕΙ).
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε χειρισμό γραμμής παραγωγής, ιδανικά σε εταιρία εμφιάλωσης.
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικών (γραπτά και προφορικά).
  • Άριστη γνώση λειτουργικών συστημάτων Windows και εφαρμογών MS Office.
  • Ανεπτυγμένες οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες.
  • Iσχυρές δεξιότητες οργάνωσης και διαχείρισης πόρων.
  • Δυνατότητα μετακινήσεων

Επιθυμητά προσόντα υποψηφίου:

  • Πιστοποιητικό υγείας για εργασία σε χώρο υγειονομικού ενδιαφέροντος
  • Γνώση διαχείρισης συστημάτων HACCP.
  • Δίπλωμα οδήγησης.

Παροχές

  • Σταθερές αποδοχές.
  • Σύγχρονο και φιλικό περιβάλλον εργασίας.
  • Διαρκή εκπαίδευση, επιμόρφωση και ευκαιρίες για επαγγελματική ανάπτυξη, σε ένα δυναμικά αναπτυσσόμενο περιβάλλον.
  • Κάλυψη εξόδων μεταφοράς στις εγκαταστασεις της εταιρείας