Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/4/2023

Πωλητής Β2Β (εξοπλισμός γραφείου & προϊόντα τεχνολογίας)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία μας Copygraff s.a, που δραστηριοποιείται στον χώρο των πωλήσεων (B2B) εξοπλισμού γραφείου και προϊόντων τεχνολογίας, επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό της εσωτερική πωλήτρια για ημιαπασχόληση

      Περιγραφή θέσης

      Οι αρμοδιότητες που θα έχει είναι:

  • Η προώθηση των πωλήσεων των προϊόντων της εταιρείας
  • Ανάπτυξη του πελατολογίου
  • Η δημιουργία φιλικού κλίματος και καλών σχέσεων μεταξύ των πελατών και του ιδίου έτσι ώστε να δημιουργείται στους πελάτες η αίσθηση του «δικού» τους ανθρώπου στην επιχείρηση.
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Η άνεση στη δημιουργία προσφορών και παραγγελιών

Απαραίτητα Προσόντα

     Τυπικά Προσόντα
      Ο πωλητής που θα στελεχώσει το τμήμα της εταιρείας μας θα πρέπει να διαθέτει:
  • Εργασιακή εμπειρία στις πωλήσεις
  • Ικανότητα να είναι φιλικός και εστιασμένος στην εξυπηρέτηση των πελατών
  • Επικοινωνιακές καθώς και διαπραγματευτικές δεξιότητες που χρειάζονται έτσι ώστε να πείθει τους δυνητικούς πελάτες στην ολοκλήρωση της αγοράς τους
  • Την αλληλεπίδραση που χρειάζεται με τους ανωτέρους του στο κατάστημα
  • Παρατηρητικότητα και ευελιξία
  • Αναπτυγμένη την αίσθηση της αντίληψης
  • Απόφοιτος ανωτέρας ή ανωτάτης σχολής σχετική με το digital marketing, management,οικονομικών
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικών,
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού υπολογιστών και των εφαρμογών του MS Office
  • Βασικές τεχνικές γνώσεις υπολογιστών και πολυμηχανημάτων

Παροχές

Η εταιρεία μας παρέχει:
  • Βασικό μισθό
  • Βonus επίτευξης στόχων
  • Ένα άνετο και σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον
  • Ευκαιρίες εξέλιξης
  • Συνεχόμενη εκπαίδευση