Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/1/2023

Τεχνικός Μηχανών Καφέ

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η ManpowerGroup Greece, ηγέτιδα δύναμη στο χώρο του ανθρώπινου δυναμικού, αναζητά Τεχνικό Μηχανών Καφέ για λογαριασμό πελάτη της, ελληνικής εταιρείας με δυναμική παρουσία στον κλάδο της εμπορίας υπεραυτόματων μηχανών καφέ και εξοπλισμού υψηλής τεχνολογίας για επιχειρήσεις στο χώρο του Horeca.

Τοποθεσία & Πρόγραμμα εργασίας:

  • 5νθήμερη απασχόληση, Δευτέρα-Παρασκευή
  • Πλήρης απασχόληση, σε πρωινό ωράριο
  • Περιοχή : Πειραιάς

Περιγραφή Θέσης Εργασίας:

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Ανίχνευση και αποκατάσταση βλαβών
  • Διενέργεια εργασιών συντήρησης επαγγελματικών μηχανών καφέ
  • Επισκευή ελαττωματικού εξοπλισμού ή εγκατάσταση νέου
  • Τήρηση οργανωμένου αρχείου των εργασιών που διενεργούνται και του εξοπλισμού που χρησιμοποιείται

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία ως Τεχνικός οικιακών συσκευών
  • Προϋπηρεσία ως Τεχνικός μηχανών καφέ θα εκτιμηθεί δεόντως
  • Πτυχίο Ηλεκτρολόγου ΑΕΙ / ΤΕΙ / ΙΕΚ / ΤΕΕ
  • Άδεια Ηλεκτροτεχνίτη ή Άδεια Ασκήσεως Επαγγέλματος αντίστοιχα
  • Δίπλωμα Οδήγησης Β΄ Κατηγορίας
  • Ευχέρεια στην χρήση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών

Παροχές

  • Ανταγωνιστικός μεικτός μηνιαίος μισθός
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Ευκαιρίες εκπαίδευσης και ανάπτυξης σε μια δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία
  • Απόκτηση τεχνογνωσίας σε σύγχρονες υπεραυτόματες μηχανές, εξυπηρετώντας τους μεγαλύτερους οίκους στη βιομηχανία του καφέ