Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/12/2023

Πωλητής Καταστήματος

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΧΑΛΑΝΔΡΙ, ΑΛΙΜΟΣ, ΜΑΓΟΥΛΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Optimal, για λογαριασμό πελάτη της, ηγέτιδα εταιρεία στο κλάδο της διακόσμησης και εμπορίας επίπλων, αναζητεί για το κατάστημά της, στη περιοχή του Χαλανδρίου, του Αλίμου και της Μαγούλας έναν Πωλητή Καταστήματος.

Αρμοδιότητες:

  • Εξασφάλιση υψηλού επιπέδου ικανοποίησης πελατών μέσω της άριστης εξυπηρέτησής τους
  • Παροχή καθοδήγησης και συμβουλών διακόσμησης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες, επαγγελματική συμπεριφορά και πελατοκεντρική προσέγγιση
  • Εξαιρετικές διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Προσωπικότητα που αρέσκεται να θέτει στόχους

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ (MS Office, Internet browsers)
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

Παροχές

  • Ανταγωνιστικές μηνιαίες αποδοχές
  • Προοπτικές εξέλιξης μέσα σε ένα ταχύτατα αναπτυσσόμενο οργανισμό
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον