Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/08/2021

Γεωπόνος - Υπεύθυνος Αγορών

Αγροτικά

Πόλη ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εταιρία με πολυετή παρουσία στην αγορά της Ανθοκομίας αναζητά Γεωπόνο για να δουλέψει ως υπεύθυνος αγορών.

Κύριες αρμοδιότητες

  • Πλήρη ανάληψη παραγγελιών από το στάδιο της έρευνας μέχρι και την υλοποίηση τους (παρακολούθηση και έλεγχος, τήρηση χρόνου  παράδοσης,επιμέρους συμφωνίες)
  • Έρευνα και παρακολούθηση των εξελίξεων στην αγορά των ανθοκομικών
  • Επικοινωνία και συνεργασία με προμηθευτές/παραγωγούς ανθοκομικών
  • Καταχώρηση αρχείου έρευνας και αγορών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο γεωπονίας ή τεχνολόγου γεωπόνου
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Άριστη γνώση και χειρισμός Η/Υ, Office & ERP
  • Κατανόηση και χρήση βασικών οικονομικών όρων
  • Ικανότητα διαπραγμάτευσης
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης ΙΧ
  • Εμπειρία στην καλλιέργεια ή στην αγορά γλαστρικών ανθοκομικών φυτών

Παροχές

  • Μισθός ανάλογα με τα προσόντα
  • Εταιρικό αυτοκίνητο για τις επισκέψεις σε προμηθευτές
  • Κινητό τηλέφωνο
  • Bonus