Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/11/2017

Σύμβουλοι Τηλεπικοινωνιακών Υπηρεσιών (Part Time – Απογευματινή απασχόληση)

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Σου αρέσει η επικοινωνία με τον κόσμο;
Είσαι πρόθυμος και μπορείς να παρέχεις λύσεις άμεσα;
Τώρα μπορείς να ενταχθείς σε μία δυναμική ομάδα γεμάτη προκλήσεις!

Η ManpowerGroup Greece, για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλου ελληνικού και αναπτυσσόμενου τηλεφωνικού κέντρου, αναζητά δυναμικούς υποψήφιους για να στελεχώσουν τις ενεργές θέσεις της εταιρείας.

Τόπος Εργασίας: Νότιος Τομέας Αθηνών, πολύ προσβάσιμος από τα ΜΜΜ

Ωράριο Απασχόλησης: 4ωρο με ωράριο απασχόλησης  17:00 – 21:00

Αρμοδιότητες:
• Τηλεφωνική επικοινωνία με υπάρχον πελατολόγιο, με σκοπό την αναβάθμιση, ανανέωση ή μετατροπή των υπηρεσιακών τους πακέτων
• Cross & Up Selling υπηρεσιών – πώληση σταθερής τηλεφωνίας και Internet σε υφιστάμενους πελάτες κινητής
• Διατήρηση της ικανοποίησης των πελατών σε υψηλά επίπεδα

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτοι Λυκείου / ΙΕΚ / ΤΕΙ ή ΑΕΙ
• Ευχέρεια στην τηλεφωνική επικοινωνία
• Διαπραγματευτικές ικανότητες
• Πνεύμα ομαδικότητας
• Άνεση στην χρήση Η/Υ
• Προϋπηρεσία σε θέσεις τηλεφωνικού κέντρου θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Παροχές

• Σταθερός μηνιαίος μισθός με την εγγύηση της ManpowerGroup
• Μηνιαία Bonus επίτευξης στόχων
• Συνεχής εκπαίδευση & ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
• Προοπτικές εξέλιξης σε μία συνεχώς αναπτυσσόμενη ομάδα