Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/6/2021

Υπεύθυνη Υποδοχής - Γραμματείας

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εταιρεία Συμβούλων Επιχειρήσεων, με έδρα στη Νέα Φιλαδέλφεια Αττικής, στο πλαίσιο ανάπτυξης των δραστηριοτήτων της, ενδιαφέρεται να προσλάβει Υπεύθυνη Υποδοχής - Γραμματείας.

Βασικές Αρμοδιότητες της θέσης:

 Υποστήριξη της γραμματείας στην καθημερινή λειτουργία της εταιρείας
 Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου & αλληλογραφίας
 Συντονισμός και προγραμματισμός συναντήσεων

    Απαραίτητα Προσόντα

    Προφίλ υποψήφιας:

     Επαγγελματική εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους σε αντίστοιχη θέση
     Τίτλος σπουδών ΑΕΙ /ΤΕΙ (Διοίκησης Επιχειρήσεων, ή σχολής με παρεμφερές αντικείμενο σπουδών θα εκτιμηθεί)
     Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ και εφαρμογών MS Office
     Γνώσης social media θα εκτιμηθεί
     Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
     Οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες
     Ομαδικό πνεύμα και υπευθυνότητα

    Παροχές

    Η Εταιρεία προσφέρει:

     Ικανοποιητικές αποδοχές και πλήρη ασφάλιση
     Δυνατότητες προσωπικής εξέλιξης
     Άριστο περιβάλλον εργασίας