Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/09/2022

Ιατρικός επισκέπτης

Υγεία

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Η εταιρεία μας, η οποία δραστηριοποιείται στο χώρο της υγείας, ζητά Ιατρικό Επισκέπτη για θέση πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Επίσκεψη σε χώρους, οι οποίοι δραστηριοποιούνται στον κλάδο της υγείας με σκοπό την ιατρική ενημέρωση, προώθηση και πώληση των προϊόντων της εταιρείας (ιδιώτες επαγγελματίες υγείας, ιατρούς, κλινικές, νοσοκομεία)
  • Ανάπτυξη πελατολογίου και δημιουργία στενών επαγγελματικών σχέσεων με τους ιατρούς διαφόρων ειδικοτήτων
  • Συμμετοχή σε συνέδρια με πρωταρχικό στόχο την προώθηση και ενίσχυση του εταιρικού προφίλ
  • Σύνταξη εκθέσεων αναφοράς και σχεδιασμός και εφαρμογή εβδομαδιαίου και μηνιαίου πλάνου επισκέψεων
  • Συνεχής παρακολούθηση του ανταγωνισμού και ανάλυση των αναγκών στην περιοχή ευθύνης
  • Διαρκής εκπαίδευση σχετικά με τις νέες τάσεις και τα προϊόντα με σκοπό την ανάδειξη τους

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα
  • Άριστες διαπραγματευτικές, επικοινωνιακές ικανότητες & ομαδικό πνεύμα
  • Προσανατολισμός στην επίτευξη στόχων
  • Δυνατότητα επίλυσης προβλημάτων και ανάληψης πρωτοβουλιών
  • Eυελιξία ωραρίου εργασίας (σπαστό ωράριο)
  • Προϋπηρεσία θα εκτιμηθεί (όχι απαραίτητη)
  • Πτυχίο ΑΕΙ
  • Γνώση αγγλικών & εργαλείων του MS Office
  • Δίπλωμα οδήγησης Β΄κατηγορίας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Παροχές

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Εταιρικό αυτοκίνητο, τηλέφωνο
• Κάλυψη εξόδων μετακίνησης
• Συνεχή εκπαίδευση
• Σύγχρονο & φιλικό περιβάλλον εργασίας
• Δυνατότητα εξέλιξης