Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/2/2021

MARKETING ASSISTANT

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΡΑΦΗΝΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Αρμοδιότητες:

  • Συμμετοχή στον σχεδιασμό και την υλοποίηση προωθητικών ενεργειών
  • Συμμετοχή στον σχεδιασμό και την υλοποίηση των ενεργειών digital marketing
  • Διαχείριση εταιρικής σελίδας στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο σχετικής κατεύθυνσης (Μάρκετινγκ, Διοίκησης Επιχειρήσεων)
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση MS Office
  • Άριστη γνώση οργάνωσης και χειρισμού Social Μedia,
  • Γνώση Google Ads ,Google Analytics,SMS Marketing

Επιθυμητά προσόντα:
  • Οργανωτική/ός
  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές, οργανωτικές και διοικητικές ικανότητες
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Υπευθυνότητα/δημιουργικότητα

Παροχές

  • Ευχάριστο και δημιουργικό εργασιακό περιβάλλον
  • Προοπτικές προσωπικής ανάπτυξης και αναβάθμισης
  • Σταθερές μηνιαίες αποδοχές