Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
13/03/2024

Εκπρόσωποι Τηλεφωνικών Πωλήσεων (Τηλεργασία)

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΚΑΒΑΛΑ
Απασχόληση Εργασία από το σπίτι
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Optimal HR Group, για λογαριασμό εταιρείας τηλεπικοινωνιών, αναζητεί Εκπροσώπους Τηλεφωνικών Πωλήσεων.

Πρόκειται για θέση μερικής απασχόλησης (6ωρο) από Δευτέρα έως Παρασκευή και η θέση αφορά τηλεργασία.

Αρμοδιότητες:

  • Διακράτηση και ανάπτυξη του πελατολογίου της εταιρίας
  • Προώθηση των προϊόντων και των υπηρεσιών της εταιρείας μέσα από στοχευμένη αναγνώριση των αναγκών των πελατών
  • Επιβεβαίωση της ικανοποίησης των πελατών σχετικά με τα προϊόντα και τις υπηρεσίες της εταιρίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση της Ελληνικής γλώσσας (γραπτή και προφορική)
  • Οργανωτικές δεξιότητες
  • Άριστη διαχείριση χρόνου
  • Ικανότητα να αναγνωρίζει τις ανάγκες των πελατών για προωθητικούς σκοπούς
  • Γνώση συστημάτων CRM
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας (γραπτή και προφορική)

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.