Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/01/2023

Retail Sales Advisor

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΣΕΡΡΕΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Teleraise, επίσημος συνεργάτης της Elpedison, αναζητεί για το νέο κατάστημα της στις Σέρρες, που σύντομα ξεκινά την δραστηριότητα του:

Περιγραφή Θέσης

  • Προώθηση των προϊόντων και των υπηρεσιών Elpedison
  • Εξυπηρέτηση υφιστάμενων πελατών Elpedison

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος Λυκείου, πτυχίο ΑΕΙ/ ΤΕΙ επιθυμητό
  • Εμπειρία στον κλάδο της Ενέργειας ή σε κλάδο παροχής υπηρεσιών θα εκτιμηθεί ως επιπρόσθετο προσόν
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικών
  • Πολύ καλή γνώση προγραμμάτων MS Office
  • Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές δεξιότητες

Παροχές

  • Ανταγωνιστικός μηνιαίος μισθός
  • Μηνιαίο Bonus παραγωγικότητας
  • Ολοκληρωμένο πλάνο εκπαίδευσης
  • Ευκαιρίες εξέλιξης σε μία δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία