Η Θέση εργασίας έχει καλυφθεί

Photography Editor

Κατηγορία: Δημιουργικό Τμήμα - Γραφίστες - Διακόσμηση
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Περιοχή: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Γενικό Λύκειο

Η Νο1 εταιρεία μαγιό στην Ελλάδα DECORO, στο πλαίσιο της στρατηγικής επέκτασης και ανάπτυξης, αναζητά δυναμικό & υπεύθυνο άτομο για την κάλυψη της θέσης: “ Photography Editor ” με έδρα την περιοχή του Ωραιοκάστρου Θεσσαλονίκης.

Τα κύρια καθήκοντα αφορούν:
  • Επεξεργασία προϊοντικού περιεχομένου για τα web sites της εταιρείας με τη χρήση Adobe Photoshop & Adobe Lightroom Συνεχής βελτίωση του ήδη υπάρχοντος περιεχομένου
  • Συμμετοχή στην καθημερινή συντήρηση του site (πληρότητα σε φωτογραφίες και πληροφοριακό υλικό)
  • Συνεργασία με τα υπόλοιπα τμήματα της εταιρείας (marketing, graphic designers, κλπ)

Απαραίτητα Προσόντα

Προσόντα που θα εκτιμηθούν (όχι απαραίτητα) :
  • Εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Πιθανή εμπειρία σε εταιρεία του κλάδου της μόδας θα εκτιμηθεί ιδιαιτέρως
  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών, λήψης αποφάσεων και επίλυσης προβλημάτων

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:
  • Αξιοκρατικό και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Άριστες προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών