Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

1/12/2022

CLUB MANAGER

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΑΘΗΝΑ ΔΥΤΙΚΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η ALTERLIFE με 64 γυμναστήρια και 70.000 ενεργά μέλη σε Ελλάδα και Κύπρο αναζητά άτομα με πάθος και αγάπη για το fitness που θα την βοηθήσουν να εκπληρώσει το όραμα και την αποστολή της… Να ενσωματώσει στην καθημερινότητα των συμπολιτών της την σωματική άσκηση και τα ευεργετικά της οφέλη, μεγιστοποιώντας έτσι το ποσοστό όσων ασχολούνται συνειδητά με οποιαδήποτε μορφή γυμναστικής.

Στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξής της η ALTERLIFE ενισχύει το ανθρώπινο δυναμικό της και αναζητά:

Περιγραφή θέσης:
• Διασφάλιση της εύρυθμης και αποτελεσματικής λειτουργίας του γυμναστηρίου
• Παρακολούθηση των πωλήσεων και ενεργή συμμετοχή στην επίτευξη των στόχων της εταιρείας
• Διασφάλιση υψηλού επιπέδου εξυπηρέτησης των μελών, συμβάλλοντας στη δημιουργία σχέσεων εμπιστοσύνης μαζί τους
• Διαχείριση και συντονισμός των καθημερινών λειτουργιών του γυμναστηρίου και των εργασιών ροής, σύμφωνα με την πολιτική της εταιρείας
• Συντονισμός και εκπαίδευση της ομάδας των συνεργατών, με στόχο την μέγιστη ανάπτυξη τους
• Επιμέλεια της γενικότερης εικόνας του γυμναστηρίου και διαφύλαξη της εταιρικής εικόνας της ALTERLIFE και του εταιρικού στόχου

Απαραίτητα Προσόντα

• Σπουδές ΑΤΕΙ / ΑΕΙ (όχι απαραίτητα ΤΕΦΑΑ)
• Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση, σε κλάδο παροχής υπηρεσιών (όχι απαραίτητα γυμναστήριο)
• Αποδεδειγμένη ικανότητα ανάπτυξης πωλήσεων & επίτευξης στόχων
• Απαραίτητη εμπειρία στη διαχείριση ομάδας
• Καλή γνώση χειρισμού H/Y, MS, Excel καθώς και εξοικείωση με οποιοδήποτε πληροφοριακό σύστημα και σύστημα εσωτερικού reporting
• Ιδιαίτερα ανεπτυγμένες επικοινωνιακές δεξιότητες
• Δεξιότητες ανάπτυξης πρωτοβουλιών και επίλυσης προβλημάτων, προσήλωσης στην επίτευξη στόχων, δεκτικότητας στην αλλαγή και την συνεχή εκπαίδευση
• Ικανότητες οργάνωσης και προγραμματισμού
• Δυνατότητα εργασίας σε σπαστό ωράριο

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:

• Ανταγωνιστικές αποδοχές
• Bonus επίτευξης στόχων
• Συνεχή εκπαίδευση & προοπτικές εξέλιξης