Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/5/2019

3-4 εργάτες για επιχείρηση εμπορίας φρούτων & λαχανικών στην περιοχή Λαχαναγορά

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

3-4 εργάτες για επιχείρηση εμπορίας φρούτων και λαχανικών στην περιοχή Λαχαναγορά.

Η εταιρεία είναι τρίτης γενιάς ελληνική επιχείρηση εμπορίας και διακίνησης επώνυμων brands φρούτων και λαχανικών από όλο τον κόσμο.

Διακινεί εβδομαδιαίως περίπου 250 τόνους οπωρολαχανικών που αναφέρονται σε 180 κωδικούς και απασχολεί 22 άτομα. To δίκτυο πελατών της καλύπτει όλη την περιοχή των Βαλκανίων και επεκτείνεται διαρκώς και στην υπόλοιπη Ευρώπη και περιλαμβάνει gourmet εστιατόρια ξενοδοχείων, αλυσίδες delicatessen, και supermarket που φημίζονται για την ποικιλία τους σε νωπά προϊόντα.

Περιγραφή θέσης:

Για παραλαβή και τακτοποίηση/κουβάλημα εμπορευμάτων

Απαραίτητα Προσόντα

-Να ξέρουν από καροτσάκι που παίρνει ντάνες.

Αν υπάρχει ήδη προϋπηρεσία προηγούμενη στη Λαχαναγορά θα εκτιμηθεί.

-Κάτοχοι ΙΧ

Παροχές

-Μισθός 900-1000Ε καθαρά αναλόγως εμπειρίας.

-Συμβόλαιο, ασφάλεια

- 6 μέρες εργασίας, 1 ρεπό

-Ωράρια είτε 07:00πμ-17:00μμ είτε 08:00πμ-18:00μμ