Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/07/2021

Υπάλληλος γραφείου - Συνεργάτης

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΙΓΑΛΕΩ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρεία Ecologico με έδρα στο Αιγάλεω, η οποία εμπορεύεται μηχανήματα ανακύκλωσης αλλά ενδιαφέρεται επίσης για την κοινωνική ευαισθητοποίηση όσον αφορά την οικολογία, ζητά υποψήφιο/α για τη θέση του Υπαλλήλου Γραφείου.

Αρμοδιότητες:

  • Παρακολούθηση e-shop
  • Ενημέρωση ιστοσελίδας
  • Διαχείριση Social Media
  • Χτίσιμο και διατήρηση επικοινωνίας με το κοινό
  • Γραμματειακή υποστήριξη και οργάνωση γραφείου
  • Εμπορική αλληλογραφία με το εξωτερικό
  • Έκδοση τιμολογίων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση εφαρμογής MS Office (Excel, Word)
  • Άριστη χρήση Internet με έμφαση τα Social Media (Instagram, Facebook, Twitter), καθώς και ηλεκτρονικής αλληλογραφίας (Emails)
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού υπολογιστών
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Πτυχίο ΑΕΙ
  • Κάρτα ανεργίας

Επιθυμητά προσόντα:

  • Γνώση Ιταλικών
  • Σχεδίαση και γραφικά
  • Γνώση AutoCAD
  • Γνώση χειρισμού Soft1

Παροχές

  • Δυνατότητα εξέλιξης
  • Ευέλικτο ωράριο
  • Ελάχιστος μισθός 680 ευρώ