Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/11/2020

Υπάλληλος Γραφείου / Operation Department - Σίνδος

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΣΙΝΔΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Ekol Logistics Ltd, πολυεθνική εταιρεία μεταφορών και αποθήκευσης, αναζητά Υπάλληλο Γραφείου για το τμήμα Operation στην Σίνδο Θεσσαλονίκης.

Καθήκοντα θέσης :
· Προγραμματισμός και συντονισμός των εργασιών του τμήματος
· Φορτώσεις αυτοκινήτων, έλεγχος υλοποίησης πλάνου φορτώσεων
· Επικοινωνία με ανταποκριτές και οδηγούς

Απαραίτητα Προσόντα

· Ευχέρεια στη χρήση ηλεκτρονικών υπολογιστών (MS office - Google Sheets)
· Άριστη γνώση Αγγλικών (προφορική και γραπτή επικοινωνία), κάθε επιπλέον ξένη γλώσσα θα εκτιμηθεί αναλόγως
· Οργανωτικές ικανότητες, ικανότητα διαπραγματεύσεων και ευχέρεια στον προφορικό λόγο
· Προσαρμοστικότητα σε συνθήκες πίεσης χρόνου & αποτελεσματικότητα στην αντιμετώπιση προβλημάτων
· Επαγγελματική παρουσία και συμπεριφορά
· Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
· Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί

Παροχές

· Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης
· Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών, ανάλογο με τα προσόντα και την αποτελεσματικότητα
· Άριστο εργασιακό περιβάλλον και δυνατότητες εξέλιξης σε ένα δυναμικό κλάδο