Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/9/2020

Πρακτική Άσκηση (τελειόφοιτοι ή σπουδαστές ΤΕΙ ή ΙΕΚ)

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πρακτική
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η εταιρία μας αναζητά τελειόφοιτους ή σπουδαστές ΤΕΙ ή ΙΕΚ, για να πραγματοποιήσουν την πρακτική τους άσκηση σε συνεργασία με το εκπαιδευτικό ίδρυμα φοίτησης αυστηρά από τμήματα:

  •  Χρηματοοικονομικών
  •  Διοίκησης Επιχειρήσεων
  •  Πληροφορικής
  •  Μηχανογράφησης Λογιστικής
  •  Λογιστικής
  • Γραμματειακής Υποστήριξης

Καθήκοντα:

  •  Υποστήριξη λειτουργιών λογιστηρίου & back office
  •  Καταχώρηση αιτήσεων και παραστατικών (CRM)
  •  Αρχειοθέτηση εγγράφων (ηλεκτρονική και φυσική)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Φοιτητές/Σπουδαστές αντίστοιχων τμημάτων

Παροχές

Η εταιρία προσφέρει:

  •  Συνεχή εκπαίδευση και υποστήριξη
  •  Ευχάριστο περιβάλλον
  •  Δυνατότητα άμεσης πρόσληψης με την ολοκλήρωση της πρακτικής άσκησης
  •  Εύκολη πρόσβαση από τα ΜΜΜ (Ακριβώς δίπλα στο μετρό του Αγίου Δημητρίου)

Παρακαλούμε να αποστέλλονται ΑΥΣΤΗΡΑ μόνο βιογραφικά
που πληρούν τις παραπάνω προϋποθέσεις.