Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

6/12/2021

Μηχανολόγος Μηχανικός (ή συναφούς ειδικότητας)

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΠΑΙΑΝΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείται Μηχανικός από τεχνική εμπορική εταιρεία στην Παιανία Αττικής.

Κύριες Αρμοδιότητες:
Οργάνωση, υλοποίηση, παρακολούθηση και επίβλεψη διαγωνισμών δημοσίου, με αντικείμενο την προμήθεια υλικών δικτύου ύδρευσης.
Διαχείριση - επικοινωνία πελατών και εργοστασίων κατασκευής υλικών
Επίβλεψη – διαχείριση έργων

Απαραίτητα Προσόντα

Απόφοιτος ΤΕΙ/ΑΕΙ μηχανολόγος – μηχανικός ή συναφούς ειδικότητας
Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας (γραπτά και προφορικά)
Άριστη γνώση Η/Υ (γνώση MS OFFICE, INTERNET, ΚΛΠ)
Αναπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και πελατοκεντρική αντίληψη
Αίσθημα υπευθυνότητας κατά την διαχείριση πληροφοριών
Πολλαπλές δεξιότητες με ικανότητα υλοποίησης εργασιών με προσήλωση, μεθοδικότητα και μεγάλη προσοχή στη λεπτομέρεια ακόμα και υπό πίεση
Διάθεση για εξέλιξη
Εργατικότητα - Ομαδικότητα
Δίπλωμα οδήγησης
Θα συνεκτιμηθούν:

Προϋπηρεσία σε σχετικό αντικείμενο

Παροχές

Πλήρες πακέτο αποδοχών
Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
Άριστο περιβάλλον εργασίας