Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

04/06/2021

Υπάλληλος Γενικών Καθηκόντων

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΠΑΙΑΝΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Β. ΚΑΥΚΑΣ Α.Ε. κατέχει ηγετική θέση στον κλάδο του ηλεκτρολογικού εξοπλισμού, του φωτισμού, των ειδών τεχνολογίας κτιρίων και λύσεων διαχείρισης ενέργειας. Το ολοένα και αυξανόμενο δίκτυο μας, περιλαμβάνει 71 καταστήματα σε Ελλάδα και Κύπρο και το ανθρώπινο δυναμικό μας, ξεπερνάει τους 1.000 εργαζόμενους.

Το άρτια καταρτισμένο προσωπικό, τα υψηλής ποιότητας προϊόντα, οι υπηρεσίες προστιθέμενης αξίας που προσφέρουμε προς τους πελάτες μας σε συνδυασμό με την ευέλικτη δομή οργάνωσης της εταιρείας, μας καθιστούν σημείο αναφοράς για τον κλάδο δραστηριότητάς μας.

Ποια είναι η ομάδα μας
Η ομάδα μας αποτελείται από νέους ανθρώπους με κέφι, όρεξη και πάθος. Το ήθος, ο επαγγελματισμός και η αποτελεσματικότητα, είναι από τα βασικά μας χαρακτηριστικά, που αναδεικνύονται μέσα από ένα άριστο εργασιακό περιβάλλον που προωθεί το ομαδικό πνεύμα και τον αμοιβαίο σεβασμό.

Βασικά καθήκοντα:

  • Υποδοχή και φροντίδα επισκεπτών στα κεντρικά γραφεία
  • Προετοιμασία αιθουσών για συναντήσεις στελεχών
  • Διατήρηση και έλεγχος προμηθειών στους χώρους υγειονομικού ενδιαφέροντος του κτηρίου Διοίκησης.
  • Επικοινωνία με τον προϊστάμενο συντήρησης του κτηρίου για την επίλυση βλαβών και ζημιών, όπως και προγραμματισμένων επισκέψεων συνεργείων για επίλυση βλαβών.
  • Έκτακτος καθαρισμός εξωτερικών και εσωτερικών χώρων
  • Συλλογή ανακύκλωσης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ταχύτητα, πρωτοβουλία, ευελιξία
  • Η κάτοχος της θέσης θα πρέπει να μπορεί να χειριστεί Η/Υ για να στέλνει και να λαμβάνει γραπτές ενημερώσεις.

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:
  • Πενθήμερη απασχόληση Δευτέρα - Παρασκευή
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Εργασία σε ένα ευχάριστο και δυναμικό επαγγελματικό περιβάλλον