Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/01/2020

Planning Assistant

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας εταιρείας που δραστηριοποιείται στον χώρο κατασκευής μηχανολογικού εξοπλισμού διαχείρισης απορριμμάτων, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης

• Διαχείριση της επικοινωνίας με τα τμήματα παραγωγής και αποθήκης με στόχο την βέλτιστη συνεργασία
• Καθημερινή επικοινωνία και συνεργασία με όλα τα τμήματα της παραγωγής
• Παρακολούθηση αποθήκης και καταγραφή υλικών

Απαραίτητα Προσόντα

• Πτυχίο ΕΠΑΛ /ΙΕΚ/ /ΤΕΙ Μηχανολογίας/Ηλεκτρολογίας
• Προϋπηρεσία επιθυμητή όχι απαραίτητη
• Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
• Πολύ καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
• Άριστες οργανωτικές δεξιότητες
• Διάθεση και κίνητρο για εργασία

Παροχές

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Ιδιωτική ασφάλιση
• Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας