Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

30/06/2020

HR Assistant

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Εταιρεία leader στο χώρο των επίπλων κουζίνας στα πλαίσια της ανάπτυξης της αναζητεί στέλεχος για την κάλυψη της ειδικότητας του HR Assistant.

Αρμοδιότητες

  • Διαχείριση προσλήψεων νέων εργαζομένων στην εταιρεία (προετοιμασία και συλλογή εγγράφων) και διαχείριση αποχωρήσεων
  • Διαχείριση ΕΡΓΑΝΗ (προσλήψεις, αποχωρήσεις, προγράμματα εργασίας κλπ)
  • Καταχώρηση αδειών εργαζομένων στο πρόγραμμα μισθοδοσίας
  • Έλεγχος εργαζομένων
  • Διαχείριση e mail account με αιτήματα εργαζομένων
  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση εργαζομένων σε ζητήματα εργασιακής φύσεως

Απαραίτητα Προσόντα

  • 2-4 έτη προϋπηρεσίας σε αντίστοιχη θέση
  • Τίτλος σπουδών Διοίκησης Επιχειρήσεων ή σχετικό με Διοίκηση Ανθρώπινου Δυναμικού
  • Πολύ καλή γνώση εργατικής και ασφαλιστικής νομοθεσίας
  • Γνώση διαδικασιών ΕΡΓΑΝΗ
  • Άριστη γνώση Η/Υ, MS Office (Word, Excel)
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Άριστες ικανότητες οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου
  • Αποτελεσματική ανταπόκριση σε συνθήκες πίεσης
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Πλήρης Ασφάλιση
  • Δυνατότητα εξέλιξης