Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/10/2021

Sales Associate

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρία με έδρα την Αθήνα και διεθνή παρουσία στο χώρο του Luxury and Fashion οπτικών ειδών αναζητά Sales Associate.

Ο κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος για τη διαχείριση και ανάπτυξη πελατολογίου (Οπτικά Καταστήματα) με στόχο την επίτευξη των εμπορικών στόχων στην περιοχή ευθύνης του.

Κύριες Αρμοδιότητες:

• Μεριμνά για την αποτελεσματική ανάπτυξη του πελατολογίου
• Διαχειρίζεται, εξυπηρετεί και παρακολουθεί το υφιστάμενο και δυνητικό πελατολόγιο της περιοχής ευθύνης του, με στόχο την επίτευξη των εμπορικών στόχων που έχουν τεθεί

Απαραίτητα Προσόντα

• Πτυχίο Λυκείου ή Ανώτερης/Ανώτατης Σχολής
Eμπειρία έως 10 έτη σε αντίστοιχη θέση πωλήσεων και ιδανικά προϊόντων οπτικών ειδών
• Άριστη γνώση χρήσης Η/Υ και εφαρμογών MS Office
• Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
• Ικανότητα εργασίας υπό πίεση
• Δυνατότητα ταξιδιών (απαραίτητο το δίπλωμα οδήγησης)

Παροχές

Η εταιρία προσφέρει:

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Bonus επίτευξης στόχων
• Εταιρικό αυτοκίνητο και κινητό
• Συνεχή εκπαίδευση