Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

06/08/2019

Υπεύθυνος δομικού έργου - Εργοδηγός

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείται Υπεύθυνος δομικού έργου - Εργοδηγός από τεχνική εταιρεία στο κέντρο της Αθήνας.

Αρμοδιότητες:

  • Υπεύθυνος εργασιών με συνεχή παρουσία στο εργοτάξιο
  • Οργάνωση προσωπικού
  • Καθοδήγηση και συντονισμός υπεργολαβών
  • Έλεγχος και συντονισμός επιμετρήσεων και πιστοποιήσεων
  • Υπεύθυνος για την οργάνωση, την καθαριότητα και την τάξη του εργοταξίου
  • Μέριμνα για την προμήθεια υλικών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Πολιτικού / Μηχανολόγου ή Ηλεκτρολόγου Μηχανικού ΤΕΙ - ΑΕΙ
  • Ηλικία έως 35 ετών
  • Άριστες ικανότητες χειρισμού Η/Υ
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ευελιξία και ικανότητα εργασίας υπό συνθήκες πίεσης & deadlines
  • Ικανότητα διαχείρισης υπεργολαβών - συνεργείων
  • Εμπειρία σε χειρωνακτική εργασία
  • Εργοταξιακή εμπειρία θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Παροχές

  • Ικανοποιητικές αποδοχές αναλόγως προσόντων & καθηκόντων που θα αναλάβει ο υποψήφιος
  • Κάλυψη λειτουργικών και μεταφορικών εξόδων
  • Παροχή εξοπλισμού (κινητό, laptop)