Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
08/04/2024

Υπάλληλος για Κρύα Κουζίνα A La Carte

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΣΑΡΤΗ | ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Το CAMPING ΑΡΜΕΝΙΣΤΗΣ & BUNGALOWS στην Σιθωνία-Χαλκιδικής, ενόψει της καλοκαιρινής σεζόν 2024 αναζητά να προσλάβει:

Άτομο για Κρύα Κουζίνα A La Carte

Καθήκοντα θέσης:

  • Προετοιμασία, παρασκευή και παρουσίαση των τροφίμων σύμφωνα με τις συνταγές, την ποιότητα και τα πρότυπα παρουσίασης του θερέτρου
  • Προετοιμασία σε μερίδες, τεμαχισμός, εξασφάλιση κατάλληλης αποθήκευσης, ελέγχου της ποιότητας
  • Ο μάγειρας πρέπει επίσης να σέβεται την υγιεινή και την ασφάλεια των τροφίμων
  • Απολυμαίνει τον χώρο της κουζίνας και σέβεται τις κατευθυντήριες γραμμές για την υγιεινή και την ασφάλεια

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε εστιατόρια ή μεγάλα ξενοδοχεία
  • Πτυχίο σχολής μαγειρικής
  • Καλή γνώση ελληνικής / μεσογειακής κουζίνας
  • Ευελιξία – ομαδικότητα – προσαρμοστικότητα
  • Συστατικές επιστολές

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Δυνατότητα διαμονής και διατροφής
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Δυνατότητες εξέλιξης
  • Προοπτικές μακροχρόνια συνεργασίας

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.