Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

07/02/2023

Υπάλληλος Παραγωγής (Πρωϊνό ωράριο, Μάνδρα)

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΜΑΝΔΡΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ManpowerGroup Greece, ηγέτιδα δύναμη στο χώρο του ανθρώπινου δυναμικού αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας χημικής βιομηχανίας, δυναμικό υποψήφιο που θα στελεχώσει την θέση του Υπαλλήλου Παραγωγής.

Ημέρες και Ωράριο Απασχόλησης: Δευτέρα έως Παρασκευή, 06:30-14:30

Τόπος Απασχόλησης: Μάνδρα Αττικής

Περιγραφή Θέσης Εργασίας:
  • Παραλαβή Α’ υλών
  • Εξασφάλιση της ορθής λειτουργίας της φυσικοχημικής επεξεργασίας των υγρών αποβλήτων του εργοστασίου
  • Συμμετοχή στην παραγωγική διαδικασία μέσω διεργασιών στις μηχανές ανάμειξης
  • Διασφάλιση όλων των ορθών πρακτικών ασφαλείας και ποιότητας για την παραγωγή των τελικών προϊόντων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος Λυκείου
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχο ρόλο σε βιομηχανικό περιβάλλον θα συνεκτιμηθεί (όχι απαραίτητη)
  • Κάτοχος Ι.Χ
  • Υπευθυνότητα, δυναμισμός και όρεξη για εργασία
  • Ομαδικότητα και διάθεση συνεργασίας

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Σύμβαση 6μηνης διάρκειας με προοπτική ανανέωσης
  • Συνεχής κατάρτιση και προοπτικές εξέλιξης σε ένα οργανωμένο περιβάλλον εργασίας