Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

03/10/2017

Στέλεχος Πωλήσεων Εξωτερικού-Υπηρεσίες Υγείας

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

ICAP Recruitment Solutions είναι μέρος του Ομίλου ICAP, του μεγαλύτερου Ομίλου Παροχής Υπηρεσιών προς Επιχειρήσεις στη Νότιο-Ανατολική Ευρώπη. Με περισσότερο από 40 χρόνια εμπειρίας, εξειδικευόμαστε στην αξιολόγηση και επιλογή εισαγωγικού και μεσαίου επιπέδου στελεχών βάσει των αναγκών των πελατών μας.

Για λογαριασμό εταιρείας παροχής υπηρεσιών ευρύτερα στον κλάδο της υγείας με έδρα στην Ανατολική Θεσσαλονίκη, αναζητούμε Στέλεχος Πωλήσεων Εξωτερικού.

Καθήκοντα:

  • προώθηση υπηρεσιών στο εξωτερικό για ανάπτυξη πελατολογίου
  • έρευνα αγοράς και ανταγωνισμού
  • πραγματοποίηση ταξιδιών (σε πρώτη φάση) σε Ρωσία, Ουκρανία και Καζακστάν για ανεύρεση γιατρών και συνεργατών
  • υπηρεσίες after sales

Απαραίτητα Προσόντα

  • εμπειρία σε πωλήσεις και εξυπηρέτηση πελατών, ιδανικά στο εξωτερικό
  • άριστη γνώση Ρωσικών, επιθυμητή η γνώση Αγγλικών
  • άριστες επικοινωνιακές ικανότητες, ανεπτυγμένη αντίληψη, ακεραιότητα
  • διαθεσιμότητα για ταξίδια στο εξωτερικό

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει ιδιαίτερα ικανοποιητικό μισθό, bonus και εργασία σε φιλικό περιβάλλον.

Σε όλες τις επαφές θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.