Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

8/10/2019

Πωλητής/Πωλήτρια Καταστήματος Κινητής Τηλεφωνίας (Παλαιό Φάληρο ΦΛΟΙΣΒΟΣ)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ (ΦΛΟΙΣΒΟΣ) | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείται  ΠΩΛΗΤΗΣ  / ΠΩΛΗΤΡΙΑ    σε κατάστημα κινητής τηλεφωνίας στο Π. Φάληρο (Φλοίσβος).

Αρμοδιότητες:
  • Πώληση και προώθηση πακέτων τηλεπικοινωνιών
  • Πώληση κινητών, αξεσουάρ και προϊόντων τεχνολογίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ευχέρεια στις πωλήσεις και στην επικοινωνία
  • Διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Αποτελεσματική διαχείριση χρόνου-προγραμματισμού εργασίας και προσανατολισμός στο αποτέλεσμα
  • Ικανότητα αναγνώρισης των αγοραστικών αναγκών και εξυπηρέτηση των πελατών
  • Γνώση προϊόντων σταθερής & κινητής τηλεφωνίας
  • Γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Πάθος για τεχνολογία
  • Δυναμική προσωπικότητα
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας

Παροχές

  • Δυνατότητα πλήρους ή μερικής απασχόλησης
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Συνεχής εκπαίδευση στις εξελίξεις και στις τεχνικές πωλήσεων
  • Δυνατότητες εξέλιξης