Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/04/2019

Αποθηκάριος

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Διαθέτεις εμπειρία ως Αποθηκάριος και θα ήθελες να εργαστείς σε Πολυεθνική εταιρεία στον χώρο της ένδυσης στη Νέα Ιωνία; Είσαι νέος, εργατικός με εμπειρία στη συλλογή και συσκευασία προϊόντων; Θα ήθελες να ανήκεις στο ανθρώπινο δυναμικό μιας αναγνωρισμένης πολυεθνικής εταιρείας στη Νέα Ιωνία; Αν η απάντηση είναι ‘ναι’, τότε, ίσως, η θέση του Αποθηκάριου είναι η κατάλληλη για σένα!

Ως Αποθηκάριος οι κύριες αρμοδιότητες σου θα είναι:

Προετοιμασία παραγγελιών
Συλλογή και μετακίνηση προϊόντων εντός της αποθήκης
Έλεγχος παραγγελιών
Βοηθητικές εργασίες εντός της αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

Προκειμένου να ανταποκρίνεται το προφίλ σου στις απαιτήσεις της θέσης του Αποθηκάριου, χρειάζονται οι παρακάτω δεξιότητες:

  • Ικανότητα χειρισμού Η/Υ
  • Γνώση χειρισμού RF Scanner
  • Πρόθυμος/ Συνεργάσιμος/Εργατικός
  • Ομαδικό πνεύμα λειτουργίας

Παροχές

Η πολυεθνική εταιρεία πελάτης μας προσφέρει για τον ρόλο του Αποθηκάριου:
  • Την ευκαιρία να ξεκινήσεις την επαγγελματική σου καριέρα σε ένα δυναμικό πολυεθνικό περιβάλλον
  • Συνεργασία με νεανική ομάδα
  • Εκπαίδευση

Είμαι o Πάνος Ζέρβας και μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί μου στο 2106770523 για περισσότερες πληροφορίες.

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.