Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/10/2022

Υπεύθυνος Κουζίνας

Εστίαση

Πόλη ΣΠΆΤΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρία SSP Hellas, δραστηριοποιείται με ιδιαίτερη επιτυχία στον τομέα της εστίασης στα μεγαλύτερα Αεροδρόμια της Ελλάδας (Αθήνα, Θεσσαλονίκη, Ρόδο, Κέρκυρα, Χανιά, Ζάκυνθο, Μύκονο και Κω) με περισσότερα από 35 καταστήματα και με 350 άτομα προσωπικό.

Η εταιρία SSP Hellas SA αναζητά δύο (2) άτομα για την θέση "Υπεύθυνο Κουζίνας" και που επιθυμεί μια επιτυχημένη καριέρα στα καταστήματα που διαθέτει στο Διεθνή Αερολιμένα Αθηνών!

Περιγραφή Θέσης
  • Προετοιμασία και μαγείρεμα των προϊόντων του καταστήματος
  • Διαχείριση και οργάνωση των ατόμων της κουζίνας
  • Υπεύθυνος για την καθαριότητα καθώς και τις συνθήκες υγιεινής του χώρου
  • Ενημέρωση στον Υπεύθυνο για θέματα παραγωγής προϊόντων ή όποιο άλλο πρόβλημα προκύψει
  • Μαγείρεμα των προϊόντων στα standard που ορίζονται από την εταιρεία

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Δεξιότητες ομαδικότητας & επικοινωνιακές.

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό Πακέτο Αποδοχών
  • Παροχή εκπαίδευσης και εξέλιξης σε ένα ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον