Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/7/2020

Εξωτερικοί σύμβουλοι εκπαιδευτικών προγραμμάτων

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Εξωτερική συνεργασία
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Επιμορφωτικός οργανισμός αναζητά άνδρες και γυναίκες, για άμεση στελέχωση του τμήματος των Πωλήσεων, σε καινοτόμα πρωτοποριακά οπτικοακουστικά εκπαιδευτικά προγράμματα, μαθητών δημοτικού, γυμνασίου, λυκείου, για το καθημερινό τους μάθημα στο σχολείο.

Η Θέση δεν αφορά τηλεφωνικές πωλήσεις ή διανομή φυλλαδίων.

Περιγραφή θέσης:

  • Πώληση εκπαιδευτικών προγραμμάτων, κατ’ οίκον ενημερώσεις κηδεμόνων και εγγραφές μαθητών.

Απαραίτητα Προσόντα

Επιθυμητά Προσόντα:
  • Ικανότητα επικοινωνίας, παρουσίασης, διαπραγμάτευσης και με διάθεση για επαγγελματική εξέλιξη και σταδιοδρομία
  • Επαγγελματική εμφάνιση
  • Θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα προηγούμενη εμπειρία στο χώρο των πωλήσεων εκπαιδευτικών προγραμμάτων, είτε ως πωλητές, είτε ως μάνατζερ ή και τυχόν παρόμοιων επαγγελματικών χώρων.

Παροχές

Η Εταιρία Παρέχει:
  • Θεωρητική κατάρτιση του αντικειμένου, εκπαίδευση, ατομική και ομαδική εργασία, δυνατότητα ανεξάρτητης συνεργασίας, υψηλές απολαβές, αξιοκρατικό περιβάλλον, μεγάλη προοπτική εξέλιξης.

Οι ενδιαφερόμενοι – ενδιαφερόμενες μπορούν να αποστείλουν αναλυτικό βιογραφικό σημείωμα, όπως και μια πρόσφατη φωτογραφία τους. Όλα τα βιογραφικά θα εξετασθούν με εμπιστευτικότητα, θα αξιολογηθούν και θα απαντηθούν. Έπειτα κατόπιν επικοινωνίας και συνεννόησης θα ορισθεί συνέντευξη στα γραφεία της εταιρείας μας.