Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/03/2019

Skin beauty expert (για τμήμα Πωλήσεων)

Ομορφιά, Περιποίηση - Fitness

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εισαγωγική εταιρεία υψηλής ποιότητας καλλυντικών, μακιγιάζ και συμπληρωμάτων διατροφής με έδρα το Μαρούσι και με 17 χρόνια παρουσίας στο χώρο αναζητά για πλήρη απασχόληση

Skin beauty expert

Η υποψήφια θα είναι υπεύθυνη για τη διατήρηση και την ανάπτυξη του πελατολογίου της εταιρείας με σκοπό την ανάπτυξή της στην Αθήνα και στην επαρχία.

Βασικές Αρμοδιότητες:

  •  Παρουσιάσεις ανάλυσης δέρματος σε εταιρείες και κέντρα αισθητικής στην Αθήνα και την επαρχία
  •  Ανάπτυξη πελατολογίου
  •  Προωθητικές ενέργειες για την εύρεση νέων συνεργατών
  •  Διαχείριση των συμφωνιών της εταιρείας με πελάτες της και δημιουργία σχέσης εμπιστοσύνης
  •  Υπεύθυνη για την ενίσχυση της εικόνας της εταιρείας με στόχο την αύξηση των πωλήσεων
  •  Παρακολούθηση των τάσεων της αγοράς και εντοπισμός νέων ευκαιριών συνεργασίας
  •  Δημιουργία sales reports προς τη Διοίκηση της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

  •  Απόφοιτη ΤΕΙ Αισθητικής
  •  Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε εταιρεία καλλυντικών στο Τμήμα Πωλήσεων ή σε πολυδύναμο ιατρείο
  •  Πολύ καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας (προφορική και γραπτή)
  •  Καλή γνώση Η/Υ (πλατφόρμα MS Office)
  •  Άριστες επικοινωνιακές και πωλησιακές δεξιότητες
  •  Ευέλικτο ωράριο εργασίας
  •  Δυνατότητα ταξιδιών
  •  Δίπλωμα οδήγησης

Παροχές

  •  Σταθερός μηνιαίος ανταγωνιστικός μισθός
  •  Δυναμικό περιβάλλον εργασίας