Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/2/2020

Γραμματειακή Υποστήριξη

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Academia del Tango η πιο παλιά σχολή tango της Ελλάδας αναζητά να προσλάβει άμεσα για πλήρη απογευματινή απασχόληση με κύριο αντικείμενο τη θέση της Γραμματείας Συντονισμού & Υποστήριξης της σχολής της (Μοναστηράκι).

Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση εισερχόμενων και εξερχόμενων τηλεφωνικών κλήσεων
  • Παροχή γραμματειακής υποστήριξης όπως καταχώρηση δεδομένων, ηλεκτρονικών μηνυμάτων, ερωτήσεις μελών, report, διοργάνωση εκδηλώσεων
  • Διαχείριση και οργάνωση των μέσων κοινωνικής δικτύωσης (Facebook – Instagram) ως μέσων ανάπτυξης και προώθησης.
  • Διαχείριση αναλωσίμων και χειρισμός παραγγελιών όταν απαιτείται
  • Υποδοχή επισκεπτών με επαγγελματικό και φιλόξενο τρόπο
  • Οργάνωση και φροντίδα των χώρων υποδοχής
  • Οργάνωση επαγγελματικών ταξιδίων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών & Microsoft office
  • Δυναμικός χαρακτήρας με γρήγορη αντίληψη
  • Γνώση χειρισμού των μέσων κοινωνικής δικτύωσης
  • Εξαιρετικές δεξιότητες γραπτού λόγου
  • Ευχάριστη παρουσία
  • Οργανωτικές ικανότητες

Παροχές

  • Σταθερή και μόνιμη απασχόληση
  • 6ημερη απασχόληση
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα ευχάριστο περιβάλλον