Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/01/2021

Υπάλληλος Λογιστηρίου

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρεία μας με έδρα το Γουδή (Αμπελόκηποι) Αττικής ζητά για άμεση πρόσληψη Υπάλληλο για το Λογιστήριο.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης, πενθήμερο 9:00 εώς 17:00.

Πρόσβαση: Μετρό Αμπελόκηποι.

Αρμοδιότητες

  • Καταχωρήσεις γενικής λογιστικής / υποστήριξη εργασιών λογιστηρίου
  • Έλεγχος και παρακολούθηση της πιστοληπτικής ικανότητας των πελατών
  • Συμμετοχή στο τμήμα αγορών και παραγγελιών
  • Τηλεφωνική παραγγελιοληψία

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ οικονομικής ή λογιστικής κατεύθυνσης
  • Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Εμπειρία στη χρήση λογιστικού προγράμματος, κατά προτίμηση Singular Enterprise
  • Πολύ καλή γνώση MS Εxcel, Word
  • Επιθυμητή η γνώση digital marketing & social media

Παροχές

  • Μισθός 650€ μικτά
  • Πλήρη ασφάλιση