Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/06/2019

Marketing Manager

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείται Marketing Manager σε όμιλο εταιρειών με έδρα στη Θεσσαλονίκη.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Υπεύθυνος για τις ATL και BTL δραστηριότητες, οι οποίες θα υποστηρίζουν όλες τις κατηγορίες προϊόντων και υπηρεσιών
  • Σχεδιασμός marketing plan
  • Υλοποίηση στρατηγικών marketing σύμφωνα με την εμπορική πολιτική και τις κατευθύνσεις της Γενικής Δ/νσης
  • Φροντίδα για την προώθηση της εικόνας του Ομίλου μέσω των Social Media

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΤΕΙ / ΑΕΙ ανάλογης κατεύθυνσης
  • 3 - 5 χρόνια προϋπηρεσίας σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Άριστη χρήση Η/Υ και προγραμμάτων που υποστηρίζουν την θέση εργασίας

Δεξιότητες:

  • Επικοινωνία
  • Οργανωτικότητα
  • Ομαδικότητα

Παροχές

  • Τακτικές μηνιαίες αποδοχές αναλόγως προϋπηρεσίας
  • Παροχή προγράμματος υγείας
  • Άριστο και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας