Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/2/2020

Πωλητής Χονδρικής Β2Β (κλάδος ένδυσης)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η LIBRA Ltd, εισαγωγέας δερματίνων ειδών πολυτελείας, αξεσουάρ και ρούχων RTW από Οίκους Υψηλής Ραπτικής, στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξής του δικτύου χονδρικής, επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό της Πωλητή Β2Β με έδρα τα γραφεία της εταιρείας στο Κορωπί.

Βασικές αρμοδιότητες

  • Διαχείριση και ανάπτυξη πελατολογίου σε Αττική, επαρχία και Κύπρο
  • Εμπορικές συμφωνίες
  • Διαχείριση παραγγελιοληψίας και έκδοσης προσφορών
  • Μελέτη ανταγωνισμού και εξέλιξης της αγοράς

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε τμήμα πωλήσεων χονδρικής
  • Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα
  • Ευελιξία, ομαδικό πνεύμα, οργανωτικότητα
  • Άριστες διαπραγματευτικές ικανότητες & χειρισμός αντιρρήσεων
  • Δυνατότητα πραγματοποίησης ταξιδιών εκτός Αττικής
  • Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας (Lower κατ’ ελάχιστο)
  • Γνώση ιταλικής γλώσσας θα θεωρηθεί έξτρα προσόν
  • Άριστη γνώση χειρισμού Microsoft Windows
  • Άδεια οδήγησης Ι.Χ.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (Για άνδρες)

Παροχές

  • Θέση πλήρους απασχόλησης
  • Εκπαίδευση
  • Μισθός & προμήθειες
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητα ανέλιξης