Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

7/6/2022

Υπάλληλος γραφείου για το τμήμα αγορών - πωλήσεων

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΘΕΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Περιγραφή

Ζητείται υπάλληλος γραφείου για την στελέχωση του τμήματος.

Ενδεικτικές αρμοδιότητες

  • Γραμματειακή υποστήριξη (τηλεφωνικό κέντρο, αρχειοθέτηση εγγράφων)
  • Καταχώρηση και διαχείριση παραγγελιών πελατών
  • Οργάνωση, επίβλεψη και παρακολούθηση παραγγελιών προμηθευτών
  • Έκδοση και καταχώρηση παραστατικών
  • Επικοινωνία με προμηθευτές εσωτερικού και εξωτερικού
  • Συμμετοχή στη δημιουργία προσφορών προς τους πελάτες

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση τουλάχιστον 2 έτη
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση και χρήση Η/Υ και του MS Office
  • Αντίληψη
  • Όρεξη για δουλειά και για μάθηση
  • Επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές δεξιότητες
  • Ικανότητα προγραμματισμού και οργάνωσης
  • Ενδιαφέρον για έρευνα
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες υποψήφιους)
  • Γνώσεις διαχείρισης ιστοσελίδας
  • Γνώση  σχεδιαστηκων προγραματων

Παροχές

  • Βασικός μισθός (με δυνατότητα εξέλιξης)
  • Ασφάλιση
  • Πενθήμερη εργασία (ΔΕ-ΠΑ 08:30-16:30)
  • Συνέπεια στις πληρωμές
  • Εκπαίδευση και καθοδήγηση
  • Ευχάριστο και υποστηρικτικό περιβάλλον εργασίας