Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/06/2020

Ψυκτικοί

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη Κύπρος
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Εταιρεία Master Mechanical Services Ltd, μέλος του ομίλου εταιρειών Vavlitis, ο οποίος για 45 χρόνια αντιπροσωπεύει τα συστήματα κλιματισμού HITACHI HVAC στην Κύπρο, ζητά να προσλάβει Ψυκτικούς για το τμήμα συντήρησης.

Καθήκοντα

  • Συντήρηση / επιδιόρθωση μονάδων κλιματισμού διαιρούμενου τύπου
  • Συντήρηση / επιδιόρθωση κεντρικών μονάδων κλιματισμού τύπου VRF
  • Συντήρηση / επιδιόρθωση Ψυκτών (Chillers) και Αντλιών Θερμότητας (Heat pumps)
  • Εγκατάσταση μονάδων κλιματισμού διαιρούμενου τύπου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Tριετή πείρα στη συντήρηση κεντρικών συστημάτων κλιματισμού
  • Κάτοχος πιστοποιητικού καταλληλότητας προσωπικού (σχετικό με σταθερό εξοπλισμό ψύξης, κλιματισμό και αντλίες θερμότητας) κατηγορίας 1
  • Γνώσεις ηλεκτρολογίας
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν

Παροχές

Προσφέρεται :

  • Ελκυστικός μισθός αναλόγως προσόντων και πείρας
  • 13ος Μισθός