Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

14/10/2020

Εξωτερικός Πωλητής (είδη απολύμανσης)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Hygiene Service η μεγαλύτερη εταιρεία Υπηρεσιών και Προϊόντων Υγιεινής αναζητά υποψήφιο/α για την Προώθηση των προϊόντων της, σε Επιχειρήσεις (B2B) στην ευρύτερη περιοχή του Πειραιά.

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Ανάπτυξη πελατολογίου σε μία συγκεκριμένη γεωγραφική περιοχή
  • Αναζήτηση δυνητικών πελατών με σκοπό τη διεύρυνση του πελατολογίου
  • Διερεύνηση των αναγκών των πελατών και προσφορά ολοκληρωμένων λύσεων.
  • Παρακολούθηση των συνθηκών και τάσεων της αγοράς και του ανταγωνισμού

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΙΕΚ / ΤΕΙ
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ (κυρίως Excel, Outlook, Word)
  • Επιθυμητή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση περιοδεύοντα πωλητή
  • Κάτοχος διπλώματος επιβατικού αυτοκινήτου
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις, για τους άνδρες υποψήφιους

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό σύστημα αποδοχών που περιλαμβάνει σταθερές αποδοχές και bonus επί των πωλήσεων
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Κινητό τηλέφωνο
  • Πενθήμερη εργασία: Δευτέρα – Παρασκευή.