Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/8/2017

ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΠΩΛΗΤΗΣ ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΟΥ ΠΑΡΟΧΟΥ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Εξωτερική συνεργασία
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εξωτερικός Πωλητής Εναλλακτικού Παρόχου Ηλεκτρικής Ενέργειας

Ο ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να έχει τουλάχιστον τρία (3) έτη εμπειρίας σε θέση Πωλήσεων.

Κύριες αρμοδιότητες

  • Επίτευξη των ποσοτικών και ποιοτικών στόχων όπως αυτοί ανακοινώνονται
  • Διαχείριση και ανάπτυξη πελατολογίου, προώθηση νέων προϊόντων και υπηρεσιών σε νέους και υφιστάμενους πελάτες
  • Καθημερινή τήρηση πολιτικών και διαδικασιών απαραίτητες για την αρμονική λειτουργία του Τμήματος Πωλήσεων

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι, όπως αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ικανότητες διαπραγμάτευσης, συνεργασίας και διαχείρισης ομάδας
  • Τελειόφοιτοι Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης
  • Καλή γνώση Αγγλικών (γραπτά και προφορικά)
  • Καλή γνώση χρήσης υπολογιστών σε όρους reporting, αλληλογραφίας και καταχώρηση/επεξεργασία δεδομένων.
  • Επαγγελματική συμπεριφορά και συνείδηση
  • Προϋπηρεσία σε Β2Β Πωλήσεις
  • Άριστα επικοινωνιακά χαρακτηριστικά.
Επιθυμητά Προσόντα
  • Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία στο χώρο της ενέργειας θα θεωρηθεί σημαντικό προσόν
  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ επιθυμητό
  • Προηγούμενη εμπειρία σε εξωτερικές πωλήσεις

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Συνεχή εκπαίδευση στις πωλήσεις & σε νέες τεχνολογίες
  • Δυνατότητες εξέλιξης
  • Ευέλικτο ωράριο
  • Bonus αποδοτικότητας
  • Σύγχρονο & ευχάριστο περιβάλλον εργασίας