Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/11/2017

ERP Consultant (Έδρα Δράμα) (κωδ.θέσης 722/76264)

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΔΡΑΜΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της στον κλάδο της εμπορίας κατασκευαστικών υλικών, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

ERP Consultant (Έδρα Δράμα)

Περιγραφή Θέσης

·         Ανάλυση, σχεδιασμός, καταγραφή, παραμετροποίηση και υποστήριξη λύσεων συστήματος ERP

·         Επίβλεψη, αξιολόγηση και εκπαίδευση συναδέλφων, χρηστών συστημάτων ERP

Απαραίτητα Προσόντα

·         Πτυχίο ΑΕI, με κατεύθυνση Πληροφορική/Οικονομικά/Λογιστική

·         Προϋπηρεσία τουλάχιστον πέντε (5) ετών σε εκτενή χρήση ERP

·         Επιθυμητή η πιστοποίηση σε ERP applications

·         Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας

·         Ικανότητες επικοινωνίας, συνεργασίας, ομαδικό πνεύμα

·         Ικανότητες επίλυσης σύνθετων προβλημάτων

·         Ικανότητα εργασίας υπό πίεση

Παροχές

·      Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

·      Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας