Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/6/2023

Τεχνικός κουφωμάτων αλουμινίου

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη 25 ΧΛΜ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΚΙΛΚΙΣ, ΒΙΠΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ELVIAL SA, με πυλώνες ανάπτυξης την τεχνολογική πρωτοπορία, το απαράμιλλο design και την πελατοκεντρική φιλοσοφία ξεχωρίζει στην ευρωπαϊκή αγορά διέλασης αλουμινίου και αρχιτεκτονικών συστημάτων αλουμινίου για περισσότερο από 30 χρόνια. Στο πλαίσιο της αναπτυξιακής της στρατηγικής, επιθυμεί να προσλάβει:

Τεχνικό κουφωμάτων αλουμινίου

Η θέση εντάσσεται στο κατασκευαστικό τμήμα της εταιρείας

Βασικά Καθήκοντα:
  • Κατασκευάζει κουφώματα αλουμινίου
  • Συμμετέχει στη διαδικασία κατασκευής εκθετηρίων και δοκιμιών για την απόκτηση πιστοποιήσεων
  • Συμμετέχει στη διαδικασία κατασκευής δειγμάτων για έργα του τμήματος
  • Συμμετέχει στο στήσιμο περιπτέρων στις εκθέσεις που συμμετέχει η εταιρεία

Απαραίτητα Προσόντα

  • Καλή τεχνική αντίληψη
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Δυνατότητα ταξιδιών σε Ελλάδα και εξωτερικό
  • Ομαδικότητα, συνέπεια, εχεμύθεια

Παροχές

  • Ιδιωτική ομαδική ασφάλιση
  • Συνεχή υποστήριξη και εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Μεταφορά προσωπικού με λεωφορεία
  • Πλήρης Απασχόληση