Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

7/1/2020

Γεωπόνος / Δασολόγος (ΑΕΙ/ΤΕΙ)

Αγροτικά

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εταιρεία έργων πρασίνου στην Αττική ζητεί Δασολόγο/Γεωπόνο (ΑΕΙ/ΤΕΙ) για την κάλυψη αναγκών της, τόσο σε εργασίες πεδίου, όσο και στο γραφείο.

Αρμοδιότητες
  • Προγραμματισμός, επίβλεψη και τεχνική υποστήριξη εργασιών στο πεδίο
  • Σύνταξη επιμετρήσεων, λογαριασμών, πιστοποιήσεων και συμπλήρωση ημερολογίου έργου
  • Προετοιμασία φακέλων για διαγωνισμούς
  • Σύνταξη και παρουσίαση κοστολογίου και προσφορών
  • Συντονισμός, καθοδήγηση και έλεγχος μελετών εφαρμογής
  • Υποστήριξη λειτουργιών γραφείου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Σχετική προϋπηρεσία και εμπειρία στην επίβλεψη και τεχνική υποστήριξη έργων
  • Ικανότητα σύνταξης τεχνικών εκθέσεων
  • Άριστη ικανότητα χειρισμού Η/Υ (προγραμμάτων Microsoft Office, Internet)
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση λογισμικών GIS
  • Δυνατότητα για εργασία και Σ/Κ εάν και εφόσον χρειαστεί
  • Διαθεσιμότητα για ταξίδια εάν και εφόσον χρειαστεί
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για άντρες)

Επιθυμητά Προσόντα

  • Οργανωτικές ικανότητες, μεθοδικότητα, υπευθυνότητα
  • Ικανότητα διαχείρισης ανθρώπινου δυναμικού και υπηρεσιών
  • Ικανότητα προφορικής και γραπτής επικοινωνίας
  • Συνέπεια και Επαγγελματισμός
  • Διάθεση για εργασία

Παροχές

  • Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον