Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

7/12/2022

Beauty Advisors (Αθήνα)

Ομορφιά, Περιποίηση - Fitness

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η MSPS, εταιρεία ολοκληρωμένων και εξειδικευμένων υπηρεσιών Marketing & Πωλήσεων, αναζητά για λογαριασμό της φαρμακευτικής εταιρείας BAYER:

Beauty Advisors σε Φαρμακεία
στην περιοχή της Αθήνας.

Απασχόληση: 5νθήμερη/8ωρη απασχόληση (κυλιόμενο ωράριο σε ώρες λειτουργίας καταστημάτων), αορίστου χρόνου σύμβαση

Η θέση αφορά τη συνεχή προώθηση & υποστήριξη πωλήσεων, την ποιοτική επικοινωνία για τα προϊόντα της εταιρείας εντός του χώρου του Φαρμακείου.

Περιγραφή Θέσης:

  • Συμβουλευτική ενημέρωση και δειγματισμός των προϊόντων της εταιρείας σε πελάτες του καταστήματος
  • Συνεχής προώθηση και πώληση των προϊόντων
  • Reporting (σε μορφή ερωτηματολογίου)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο/Πιστοποίηση αισθητικής ή σχετικές σπουδές
  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία στη πώληση καλλυντικών προϊόντων (όχι απαραίτητη)
  • Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και κατανόηση των καταναλωτών
  • Ακεραιότητα και υπευθυνότητα
  • Δυνατότητα ευέλικτου ωραρίου

Παροχές

  • Διαρκής εκπαίδευση και συνεχής ενημέρωση
  • Κάλυψη εξόδων μετακίνησης μηνιαίος
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών (άνω του βασικού)
  • Πλήρης ασφάλιση IKA
  • Μηνιαίο Bonus επίτευξης στόχου
  • Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον
«Δήλωση Προστασίας Δεδομένων: Η εταιρεία με την επωνυμία «MSPS Α.Ε.» είναι ο Υπεύθυνος Επεξεργασίας των προσωπικών σας δεδομένων, τα οποία ενδέχεται να μοιραστείτε μαζί μας, κατά την υποβολή υποψηφιότητας για μία θέση εργασίας στην εταιρεία μας. Σας γνωρίζουμε ότι θα επεξεργαστούμε τα δεδομένα σας, μόνο για την αξιολόγηση της υποψηφιότητά σας και θα διατηρήσουμε το βιογραφικό σας στη βάση δεδομένων μας για ένα (1) έτος. Για την εκπλήρωση των σκοπών της παρούσας, η εταιρεία μας θα διαβιβάσει τα δεδομένα σας σε τρίτα μέρη, όπως παρόχους πληροφοριακών συστημάτων, σε άλλες εταιρείες του Ομίλου MSPS. Για περισσότερες πληροφορίες, καθώς και για τα δικαιώματά σας, παρακαλώ επισκεφτείτε την ιστοσελίδα www.msps.net.»