Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/01/2023

Ειδικός αποκατάστασης ακοής

Υγεία

Πόλη ΛΑΡΙΣΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Η Earmedical είναι ένα δίκτυο επιστημονικών κέντρων ακοής που δημιουργήθηκε από έμπειρους ακοοπροθετιστές το 2011. Στην earmedical παρέχουμε ολοκληρωμένες λύσεις για την αποκατάσταση και την προστασία της ακοής σας.

Θα σου άρεσε να συμβάλλεις στη βελτίωση της ζωής των ανθρώπων με προβλήματα ακοής; Προσφέρουμε εξατομικευμένες λύσεις στους ανθρώπους που μας εμπιστεύονται, συνεχή παρακολούθηση και άριστη τεχνική υποστήριξη των ακουστικών τους, μέσω του προηγμένου τεχνολογικά 3D printing εργαστηρίου μας.

Θα σε εκπαιδεύσουμε ώστε ν' αναλάβεις καθήκοντα ειδικού αποκατάστασης ακοής.

Η διαδικασία θα περιλαμβάνει:

  • Τρεις μήνες θεωρητική εκπαίδευση ακοολογικού εκπαιδευτικού προγράμματος στα Αγγλικά.
  • Παράλληλη πρακτική εκπαίδευση από έμπειρους ακοοπροθετιστές στην αξιολόγηση ακοής και εφαρμογή & ρύθμιση ακουστικών βαρηκοΐας.

Ωράριο Εργασίας: Δευτέρα, Τετάρτη, Παρασκευή 09:00 – 14:00 και 17.30 – 20.30 Τρίτη, Πέμπτη, Σάββατο 09:00 – 14:00

Καθήκοντα θέσης:

  • Αξιολόγηση ακοής και εφαρμογή ακουστικών βαρηκοΐας
  • Ενημέρωση πελατών σχετικά με τα προϊόντα της εταιρείας
  • Έλεγχος σωστής λειτουργίας ακουστικών βοηθημάτων και αντιμετώπιση πρωτοβάθμιων βλαβών
  • Εξωτερικές πωλήσεις, εφαρμογές ακουστικών βαρηκοΐας
  • Εξωτερικές πωλήσεις B2B σε φαρμακεία
  • Κλείσιμο ραντεβού για κατ'οίκον επισκέψεις
  • Αξιοποίηση δικτύου επαφών και ανάπτυξη πελατολογίου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία πωλήσεων σε τομέα υγείας (πχ. φαρμακευτικά, οπτικά, ορθοπεδικά)
  • Απόφοιτος ΑΕΙ
  • Άριστη γνώση Αγγλικών (επίπεδο Proficiency), εφόσον η θεωρητική εκπαίδευση θα γίνει τα Αγγλικά
  • Άριστο Χειρισμό MS Office
  • Άριστες επικοινωνιακές & διαπραγματευτικές δεξιότητες
  • Επιστημονικό προφίλ με σωστή και καθαρή διατύπωση λόγου
  • Εμπορικό πνεύμα με ανθρωποκεντρική προσέγγιση & έμφαση στην ποιότητα
  • Δίπλωμα οδήγησης + αυτοκίνητο

Παροχές

  • Πλήρης και συνεχής εκπαίδευση στην εφαρμογή ακουστικών βαρηκοΐας
  • Σταθερός ανταγωνιστικός μισθός
  • Μηνιαία απόδοση υψηλών Bonus πωλήσεων
  • Εταιρικό κινητό τηλέφωνο
  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας

Δουλεύουμε με ανθρώπους που:

✓ Έχουν όρεξη και διάθεση για δουλειά
✓ Λύνουν προβλήματα
✓ Τους αρέσει να συνεργάζονται με τους συναδέλφους τους και όλη την ομάδα
✓ Είναι συνεπείς επαγγελματίες
✓ Θέλουν να συνεισφέρουν και να προσφέρουν την καλύτερη δυνατή εξυπηρέτηση στον πελάτη σύμφωνα με τις μοναδικές του ανάγκες

Αν έχεις τα παραπάνω... Στείλε μας το βιογραφικό σου μαζί με μία πρόσφατη φωτογραφία σου.