Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

10/08/2022

BRAND AMBASSADOR

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η 𝗖𝗵𝗮𝗽𝘁𝗲𝗿 𝟱 αναζητά άτομα με πάθος και ευχάριστη προσωπικότητα για την προώθηση και πώληση του νέου καινοτόμου προϊόντος 𝗣𝘂𝗹𝘇𝗲! 𝗙𝘂𝗹𝗹 𝘁𝗶𝗺𝗲 απασχόληση, αορίστου χρόνου, σε σημεία λιανικής της Καλαμάτας.

• Προωθήτρια Πλήρους Απασχόλησης
• Ημέρες: 5νθημερο / 8ωρο (επιλογή ανάμεσα σε, Τρίτη έως Σάββατο, Τετάρτη έως Κυριακή)

Περιγραφή Θέσης:
Η κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνη για την αποτελεσματική υλοποίηση πλάνου προωθητικών ενεργειών της εταιρείας και την δημιουργία αναφορών σε σημείο λιανικής.

Αποστολή Βιογραφικών: hr@chapter5.gr
Με κωδικό θέσης : BA22

Απαραίτητα Προσόντα

· προσεγμένη εμφάνιση
· έως 30 ετών
· Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και οργάνωσης
· Ευελιξία και ικανότητα λήψης πρωτοβουλιών και αποφάσεων
· Άδεια οδήγησης απαραίτητη
· Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
· Κάτοχος υπολογιστή
· Προϋπηρεσία σε προωθητικές ενέργειες ή πωλήσεις θα εκτιμηθεί

Παροχές

· Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών με ασφαλιστική κάλυψη, bonus βάσει απόδοσης
· Αυτοκίνητο, Έξοδα κίνησης, Κινητό
· Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
· Συνεχής εκπαίδευση, προοπτικές εξέλιξης