Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/1/2023

Υπάλληλος Πλυντηρίων / Laundry

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΠΑΤΜΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Το ξενοδοχείο 5* PATMOS AKTIS που βρίσκεται στην Πάτμο  αναζητά για την τουριστική περίοδο 2023

Καθήκοντα:

  • Φόρτωμα / ξεφόρτωμα πλυντηρίων και στεγνωτήριων
  • Διαλογή ιματισμού (λινών, πετσετών κ.λπ.)
  • Υπεύθυνος για το δίπλωμα πετσετών και λινών
  • Σωστή διαχείριση και αποθήκευση του εξοπλισμού (ιματισμός) και των υλικών (υλικά καθαρισμού)
  • Ενημέρωση υπευθύνων για φθορές, ελλείψεις και βλάβες
  • Υπεύθυνος για τον καθαρισμό εξοπλισμού όταν και σε ό,τι χρειαστεί (μαξιλάρια, στρώματα, καλύμματα κ.λπ.)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προηγούμενη εμπειρία σε ανάλογη θέση σε ξενοδοχείο
  • Πνεύμα συνεργασίας
  • Συνέπεια και ευγένεια
  • Καλή γνώση ελληνικών

Παροχές

Η εταιρία μας προσφέρει:

  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Διαμονή και διατροφή

Διαχειριζόμαστε όλες τις αιτήσεις με απόλυτη εμπιστευτικότητα. Αποστολή βιογραφικών & αιτήσεων με πρόσφατη φωτογραφία.