Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

03/06/2016

Promoter

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2008, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, πολυεθνικής εταιρίας καπνικών προϊόντων, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Promoter (Κωδ.θέσης S-722/62167)

Περιγραφή Θέσης

Οι κάτοχοι των θέσεων θα είναι υπεύθυνοι για την αποτελεσματική υλοποίηση των προωθητικών ενεργειών της εταιρίας σε σταθερά σημεία μικρής λιανικής, την παρακολούθηση του ανταγωνισμού και τη δημιουργία αναφορών.

Απαραίτητα Προσόντα

·      Απόφοιτοι ΙΕΚ/ΤΕΙ/AEI

·      Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία σε προωθητικές ενέργειες ή πωλήσεις

·      Καλή χρήση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας

·      Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office

·      Κάτοχος Διπλώματος Ι.Χ.

·      Ευελιξία ως προς το ωράριο

·      Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και οργάνωσης

Παροχές

·      Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών με ασφαλιστική κάλυψη

·      Εταιρικό αυτοκίνητο, κινητό, tablet

·      Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

·      Συνεχής εκπαίδευση