Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

4/10/2017

Προωθητής – τρια (Κωδ.θέσης 722/75326)

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΛΑΡΙΣΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2008, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, πολυεθνικής εταιρίας τεχνολογικών προϊόντων, αναζητά άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων:

Προωθητής – τρια  (Λάρισα)

Περιγραφή Θέσης

Ο/η κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος/η για την αποτελεσματική υλοποίηση των προωθητικών ενεργειών της εταιρίας σε σταθερά σημεία μικρής λιανικής, την παρακολούθηση του ανταγωνισμού και τη δημιουργία αναφορών.

Απαραίτητα Προσόντα

·      Απόφοιτος/η ΙΕΚ/ΤΕΙ/AEI

·      Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία σε προωθητικές ενέργειες ή πωλήσεις

·      Καλή χρήση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας

·      Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office

·      Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και οργάνωσης

Παροχές

·      Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

·      Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας