Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/02/2020

Villa manager Κασσάνδρα Χαλκιδικής

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ | ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Area Manager στην περιοχή της Χαλκιδικής για τη Mint, εταιρεία διαχείρισης ακινήτων bnb:

Αρμοδιότητες:

Σύσταση νέων ιδιοκτητών/πιθανών πελατών.
Συναντήσεις με πιθανούς πελάτες και προώθηση των πωλήσεων/συμβολαίων για λογαριασμό της εταιρείας.
Καταγραφή ακινήτου.
Εύρεση και διαχείριση καθαριστριών και πλυντηρίου (laundry αν απαιτηθεί).
Εύρεση και διαχείριση διαφόρων τεχνικών (ηλεκτρολόγων, υδραυλικών, κτλ.)
check-in & check-out επισκεπτών
Αναπληρώσεις αναλωσίμων.
Καταγραφή ζημιών / φθορών και αναφορά.
Επιπρόσθετες υπηρεσίες προς τους επισκέπτες (concierge, δραστηριότητες)

Απαραίτητα Προσόντα

Αποφοιτος ΤΕΙ

Αγγλικά

Επικοινωνιακές δεξιότητες

Μεταφορικό μέσο και διαμονή στην περιοχή Κασσάνδρας Χαλκιδικής

Ανεση στη χρήση  υπολογιστή για προγράμματα excel,  επικοινωνία με email, whatsapp με γραφείο και επισκέπτες

Παροχές

Εξοδα για μεταφορικό μέσο και τηλέφωνο

Γραφείο σε Θεσσαλονίκη και Χαλκιδική

Ένταξη στην ομάδα της Mint με προοπτική 12 μηνης απασχόλησης σε Χαλκιδική και Θεσσαλονίκη κατά τους χειμερινούς μήνες

Καλές απολαβές, δυνατότητα αύξησης απολαβων με ποσοστό επί των εσόδων